Říjen u Včeliček

Celý měsíc říjen jsme užívali barevného podzimu. Na procházkách jsme pozorovali padající listí, které jsme sbírali společně s kaštany. Poté jsme z těchto podzimních plodů tvořili výrobky v naší třídě, abychom si zde nabudili podzimní atmosféru. Trénovali jsme zrakové a sluchové vnímání prostřednictvím různých cvičení. Proběhl jablíčkový týden, ve kterém jsme z jablek vyrobili tzv. „lodičky“, na kterých si děti velmi pochutnaly. Konec měsíce byl uzavřen svátkem Halloween, při kterém jsme vyráběli strašidelného ducha. Ve škole probíhaly dílníčky, které jsme si s dětmi užili a na závěr v tělocvičně prošli Halloweenskou stezku. Těšíme se na další měsíc, jelikož máme naplánovou návštěvu do Apolenky za zvířátky. Snad nám bude počasí přát.

Bc. Eliška Baranjová